O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Biuro podróży „SID” powstało z myślą o wszystkich, którzy marzą o połączeniu dobrego wypoczynku z wysoką jakością świadczonych usług i przystępną ceną.

Posiadamy bogatą ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych. Specjalizujemy się w organizowaniu obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży, zimowisk oraz zielonych szkół. Firmom natomiast proponujemy profesjonalnie przygotowane wyjazdy grupowe, integracyjne i motywacyjne z ciekawym, różnorodnym programem.

hotel Dysponujemy własnym hotelem „Alpenrose” w Austrii (www.alpenrosesport.com), który jest najwyżej położonym hotelem na górze gerlitzen z przepięknym widokiem na alpy oraz karyncką krainę jezior. Z naszych usług skorzystało już wiele znanych polskich firm oraz klientów indywidualnych.

Jesteśmy rzetelni, elastyczni, zapewniamy bezpieczeństwo, komfort oraz niskie ceny. Mamy nadzieję, że zainteresuje państwa nasza oferta. Gdyby jednak mieli państwo inny pomysł na zorganizowanie wyjazdu, pragniemy nadmienić, iż przygotowujemy programy imprez również na życzenie osoby zamawiającej.

Będzie nam miło, jeśli zdecydują się państwo kolejny raz wyruszyć z nami w świat lub dopiero dołączyć do grona stałych klientów.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich ofert uzyskają państwo bezpośrednio w biurze, telefonicznie lub drogą e -mailową.

U nas:
Apartamenty do wynajęcia Karyntia

Zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku!!!