AUSTRIA – WŁOCHY

WIEDEŃ , WENECJA , WERONA , PADWA  – 8 dniowa  wycieczka

ZAKWATEROWANIE: ośrodki  położone  w miejscowości Treffen  (k.Villach ) na terenie landu Karyntia przy granicy z Włochami i Słowenią. Korzystne umiejscowienie obiektu w malowniczej górskiej okolicy daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu .W pensjonacie znajdują się pokoje 2,3 i 4 os., z pełnym węzłem sanitarnym oraz  TV, restauracja , sala dyskotekowa , stół do tenisa .

WYŻYWIENIE: 2 razy dziennie( śniadanie i obiado-kolacja)

TRANSPORT: luksusowym autokarem z toaletą , TV , barkiem.

PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1- wyjazd  godz.17

Dzień 2- przyjazd na miejsce zakwaterowania godz. 12  , zakwaterowanie i piesza wycieczka na szczyt Gerlitzen ,obiad  + kolacja .

Dzień 3- śniadanie ,  wjazd na Reiseck , przełęcz  Raggaschlucht  ,obiado-kolacja, dyskoteka.

Dzień 4- śniadanie , wycieczka do Villach i zwiedzanie zamku Landskron oraz rezerwatu makaków , obiado-kolacja , ognisko.

Dzień 5-śniadanie , wycieczka do WENECJI   (zwiedzanie 6 godzin ).W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą – najwyższą budowlą w mieście.  Następnie przejdziemy do najważniejszych mostów weneckich: Mostu Westchnień oraz Rialto. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. Nocleg  i obiado/kolacja w hotelu  w  okolicach Lignano (wieczorna  kąpiel w morzu) .

Dzień 6- śniadanie , wyjazd i zwiedzanie WERONY   powrót do hotelu w Austrii na nocleg i obiado/kolacje .

Dzien 7  wyjazd po sniadaniu do Polski , po drodze zwiedzanie WIEDNIA 3 godz z przewodnikiem i czas wolny na Praterze , po drodze obiad na granicy w Znojmo.

Dzien 8  przyjazd do szkoly około 7.00

CENA  1190  zł obejmuje pobyt 4-dniowy w pensjonacie w Austrii + wyżywienie, 1 nocleg we Wloszech , przejazd luksusowym autokarem , przewodnika w Wiedniu i Weronie  , ubezpieczenie i opiekę pilota , dyskoteki i ognisko .

Oraz dodatkowo płatne:
– zwiedzanie WENECJI  (8 euro tramwaj wodny w jedna stronę)
– obiado-kolacja na granicy  (około  5 euro)