AUSTRIA

AUSTRIA-WŁOCHY  ( WENECJA , WIEDEŃ )   – 7 dniowa  zielona szkoła

ZAKWATEROWANIE: ośrodek położony  w miejscowości Treffen  (k.Villach ) na terenie landu Karyntia przy granicy z Włochami i Słowenią. Korzystne umiejscowienie obiektu w malowniczej górskiej okolicy daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu .W hotelu znajdują się pokoje  wieloosobowe  z pełnym węzłem sanitarnym oraz  TV, restauracja, sala dyskotekowa, stół do tenisa .

WYŻYWIENIE: 2 razy dziennie( śniadanie i obiado-kolacja ) + lunch pakiet w dniu wycieczek

TRANSPORT: luksusowym autokarem z toaletą, TV, barkiem.

PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1 – wyjazd z Polski  godz. 19.00

Dzień 2 – przyjazd na miejsce zakwaterowania godz. 10 , zakwaterowanie i piesza wycieczka na szczyt Gerlitzen ,obiado-kolacja i dyskoteka .

Dzień 3 – śniadanie,  wycieczka na przełęcz Tscheppaschlucht i na wieżę widokową Pyramidenkogel   ,  obiado-kolacja, dyskoteka.

Dzień 4 – śniadanie + lunch na cały dzień , wyjazd do Wenecji  .W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą – najwyższą budowlą w mieście.  Następnie przejdziemy do najważniejszych mostów weneckich: Mostu Westchnień oraz Rialto. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. W drodze powrotnej plaża  ( kąpiel w morzu) . Późnym wieczorem powrót do hotelu .

Dzień 5 -śniadanie, rejs statkiem  i zwiedzanie zamku Landskron oraz rezerwatu makaków japońskich, obiado-kolacja , karaoke .

Dzień 6 –  po śniadaniu wyjazd do Wiednia , zwiedzanie około 3 godzin z przewodnikiem. W programie zwiedzania: przejazd staromiejską obwodnicą zwaną Ringiem, , Hofburg (główna zimowa rezydencja Habsburgów), Park Miejski, Parlament, Kościół Wotywny, Plac Karola, Hundertwasserhaus, Budynek ONZ,  czas wolny na Praterze , obiado-kolacja na granicy w Znojmo * platna we wlasnym zakresie*- 6 euro.

Dzień 7  – przyjazd  na miejsce .

CENA   880 zł obejmuje pobyt 4-dniowy w  hotelu + wyżywienie , w/w program  przejazd luksusowym autokarem , przewodnika w Wiedniu , ubezpieczenie i opiekę pilota , dyskoteki i ognisko .

Dodatkowo płatne  rejs barką  w  Wenecji  – 14 euro , obiado-kolacja w Znojmo  – 6 euro