CHORWACJA

Chorwacja – to najpiękniejsze krajobrazy śródziemnomorskie Europy. Nieskazitelnie czysta lazurowa morska woda, plaże osadzone pomiędzy górami, a licznymi zatoczkami, półwyspami, wyspami Adriatyku. Dookoła Parki Narodowe z niezwykłą przyrodą i niezwykle gościnni Chorwaci, z którymi możemy dogadać się mówiąc każdy w swoim języku.

Kraljevica to stara, nadmorska miejscowość położona w samym sercu Zatoki Kvarnerskiej. Znajduje się tutaj przepiękny XVII wieczny Zamek Frankopanów. Wzdłuż morza wiedzie promenada, a z niej blisko do okolicznych plaż. Z Kraljevicy rozciąga się widok na największy w świecie betonowy most łączący pobliską Wyspę Krk z lądem.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel** UVALA SCOTT, (www.jadran-hoteli.hr/uvala-scott/), tel. +381.51.281.226 położony jest przy samej plaży, nad Zatoką Dubną, 3 km od centrum Kraljevicy. Kompleks hotelowy to budynek główny  i 11 pawilonów. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości hotelowych: sejf w recepcji (2 euro/dzień), restauracja, taras, kawiarnia, TV salon, tawerna, bar, sauna, salon masażu, bilard. Hotel posiada mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki i siatkówki, wypożyczalnię sprzętu do nurkowania (szkoła nurkowania), wypożyczalnię sprzętu wodnego (rowery, kajaki), swój sklep spożywczy i sklepik z pamiątkami. Plaża hotelowa betonowa z piaszczystym zejściem do morza, leżaki i parasola płatne dodatkowo. Codziennie muzyka i tańce na tarasie oraz dyskoteka hotelowa.