HISZPANIA

Lloret de Mar
To jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego, skalistego wybrzeża i szafirowego morza. Posiada ładną piaszczystą plażę, wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki.

Zakwaterowanie: Hotel NINAYS ** + położony 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży, w niewielkiej odległości od handlowego centrum, gdzie znajdują się dyskoteki, bary, pizzerie. Oficjalna kategoria – dwie gwiazdki. Do dyspozycji uczestników na terenie hotelu są: odkryty basen, klimatyzowana restauracja, snack bar, sala telewizyjna, sala wypoczynkowa, recepcja, czynna całą dobę, hol, winda, leżaki przy basenie (bezpłatne), stoły bilardowe, automaty do gier oraz stół do gry w tenisa stołowego. Pokoje 3, 4 osobowe z łazienką, większość z balkonem.

Ramowy program podróży:
1 dzień – wyjazd  18.00
2 dzień –20  godz jazdy przyjazd do Lyonu 14.00, zakwaterowanie i wyjście na zwiedzanie miasta, obiadokolacja i nocleg .
3 dzień – po śniadaniu wyjazd 9.00 do Lloret,  jazda około 9 godzin , 18.00 zakwaterowanie i obiadokolacja, wyjście nad morze – kąpiel.
4 dzień – śniadanie, plażowanie, obiad, zwiedzanie Lloret de Mar , kolacja i wyjście na disco platne we wlasnym zakresie .
5 dzień – śniadanie, całodniowa wycieczka do Barcelony zwiedzanie z przewodnikiem , suchy prowiant na caly dzien .
6 dzień – śniadanie, plażowanie, obiad, plażowanie, kolacja .
7 dzień – śniadanie , wykwaterowanie  i wyjście na plażę , powrót na obiadokolacje  17.00 i wyjazd w kierunku Polski , nocny przejazd przez Francje i  Włochy  po drodze postój w Monte Carlo  ( śniadanie w postaci suchego prowiantu ).
8 dzień – przyjazd do Austrii * Villach  hotel Alpenrose na nocleg  okolo 15.00  obiadokolacja  i wieczorem spacer po okolicy .
9 dzień– po śniadaniu, wyjazd do Polski 8.00, po drodze obiad w Znojmo we własnym zakresie 6 euro i przyjazd do Łodzi około godz.24.00

Oferta zawiera : 
– przejazdy autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC);
– 4 noclegi  w hotelu w pok. 3 lub 4 os;
– 2 noclegi na trasie (Lyon , Villach  )
– zwiedzanie Barcelony, Lyonu , Monte Carlo
– wyżywienie podczas pobytu 3 razy dziennie w formie bogatego bufetu, napoje do obiadów i kolacji płatne dodatkowo;
– wyżywienie w czasie dojazdu i  drogi powrotnej 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja )
– realizację programu – opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, pilota przewodnika, rezydenta, medyczna;
– ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT;

Uwagi :
Cena nie zawiera:

– wycieczek fakultatywnych

– dopłat do połączeń antenowych.

Należy zabrać:

– wypełnioną kartę uczestnika,

– krem z filtrami UV,

– nakrycie głowy,

– okulary przeciwsłoneczne,

– maść na oparzenia słoneczne.

Rodzice uczestnika odpowiadają finansowo za wyrządzone szkody. Sugerowane kieszonkowe poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 50- EUR.

TERMINY: MAJ I CZERWIEC

CENA: 1 558 zł

(może ulec zmianie z zależności od kursu euro)