WŁOCHY

WIEDEŃ , WENECJA, WERONA, PADWA –  7 dniowy wyjazd  integracyjny

LIGNANO – jeden z najładniejszych kurortów włoskich nad Morzem Adriatyckim, na półwyspie między Triestem a Wenecją. Jest idealnym miejscem dla wypoczynku nie tylko rodzin, osób samotnych, ale również grup szkolnych i innych grup zorganizowanych . Na odwiedzających czeka 8 km długa i ponad 100 m szeroka piaszczysta plaża z bardzo łagodnym wejściem do morza i wodą o dużej zawartości jodu i soli leczniczej oraz lasy borowe, które otaczają Lignano

ZAKWATEROWANIE:  w hotelu ALEX (www.hotelalex.it)  w Lignano oddalonym  900 m od morza . Pokoje 2 i 3 osobowe z TV , posiadają łazienkę z natryskiem, WC oraz balkon.

WYŻYWIENIE: 2 razy dziennie( śniadanie i obiado-kolacja).

TRANSPORT: luksusowym autokarem z toaletą , TV , barkiem.

PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1-  wyjazd  godz. 20.00
Dzień 2-  przyjazd na miejsce zakwaterowania godz. 12.00 , zakwaterowanie i obiado-kolacja , wieczorny spacer po Lignano .
Dzień 3- śniadanie ,w godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą – najwyższą budowlą w mieście.  Następnie przejdziemy do najważniejszych mostów weneckich: Mostu Westchnień oraz Rialto., powrót na obiado-kolacje , wieczorem kąpiel w morzu .
Dzień 4-  śniadanie, wycieczka do Werony , Padwy  obiado-kolacja, dyskoteka.
Dzień 5-  śniadanie , wycieczka do Bibione (kąpiele w morzu ) , obiado-kolacja , dyskoteka.
Dzień 6 – śniadanie , wyjazd godz.09.00 , zwiedzanie Wiednia 3 godz. z przewodnikiem ,czas wolny na Praterze , obiado-kolacja na granicy w Znojmo .
Dzien 7-  przyjazd na miejsce  7.00

CENA 990 zł

CENA ZAWIERA:

– pobyt 4-dniowy w hotelu + wyżywienie ,

– przejazd luksusowym autokarem , przewodnika w Wiedniu , Weronie i Padwie  , ubezpieczenie i opiekę pilota .
– zwiedzanie WENECJI , tramwaj wodny – 10 euro
– obiado-kolacja na granicy –   6 euro
– wstęp na dyskotekę –  7 euro